Výsledky závodů

Výsledky 2009.doc (51,5 kB)

                                                                                Výsledky 2010

 

DATUM Závod disciplína čas místo  
10.4.  Bakovský půlmaraton  půlmaraton  69:12 
13.5.  Grand Ballon (FRA) 1.GP  13km/+1400m  1:04,30 
29.5.  Meráno int.berglauf (IT) 10km/+1300m  1:00,20 
         
26.6.  Adrenalincup extrémní štafetový závod  16km/+1200m  1:13,15 

 2

         
 18.7. Grossglockner berglauf (RAK) 13km/+1500m  1:14,55   8
25.7.  Telfes Schlickeralmlauf (RAK) 11km/+1300m  1:02,30   2
 1.8.  Mayerhofen (RAK) 2nd.GP 10.5km/1200m  53:20   4
 8.8. Sierre-Zinal world sky running(Švýc.)  31km/+-2200m  2:38,03   3
14.8.  Outdoortrophy (extrem team comp.)(Rak) 12km/+1100m  1:06,06 
21.8. 

Kvalifikace na MS v běhu vrchu Dolní Morava-Kralický Sněžník 

13km/+963m  56:46 
 4.9. Buková hora  7km/+360m  27:35  1
 11.9. Dolomitenmann (Rak) 12km/+1800m  1:25,08 
  tým Škoda auto      3
 26.9. Hochfellen berglauf (Něm.) 8,9km/+1080m  44:21 
 2.10.

Finálový závod GP do vrchu

Smarná Gora (SLO) 

10km/+-650m  42:45 
 

2011

     
3.4.  Pražský půlmaraton  21,1 km  68:22  14 (1) 
24.4.  Golčův Jeníkov  15 km  47:47  4 (1) 
8.5.  MČR maraton Praha  42,2 km   2:20:00 17 (2) 
29.5. Meráno 10 km/+1300m 60:04 5 (1)
1.6. Albrechtice 10 km 31:17 2 (1)
 12.6. ME ve skyrunningu Valmalenco  31km/+-1850m  2:39,59 
 25.6. Adrenalincup  16km/+1150m  68:49 
 10.7. ME v běhu do vrchu (Turecko)  12,2km/+1200m  1:01,26   10(1)
24.7. GP Grintovec (Slo) 5,9km/+1200m 46:08 3(1)
31.7. GP Mayerhofen 10,4km/+1000m 53:59 7(1)
14.8. Sierre-Zinal 31km /+-2200m 2:46´40 10(1)
3.9. Sázava-Lázek 7,9km/+380m 29:54 1
10.9. Jungfrau maraton 42,195/+1800m 3:02´43 3(1)
22.10. Hronov-Náchod 8,9km/rovina 27:01 5(3)
30.10. Frankfurt maraton 42,195 2:18´43 40(1)
         
 

2012

     
  Pečská 10 km   31:08 2
  maraton Curych DNF    
  Mčr maraton Praha   2:18,52 3
  Skyrace Lodrino(SUI)     1
  Skyrace Internationale(ITA)     1
  Adrenalincup MČR týmů     1
  Mistrovství Evropy     10(1)
  Mezinárod.Mistr.Italie Vertical KM     7(1)
  Giir Di Mont skyrace(zranění)     13(1)
  Thyon-Dixence (SUI) Dokončeno se zomeninou kličky:(   5(1)
  Dolomitenmann se zlomenou kličkou!!! 1:36,40 18(3)
  Hochfellen Bergen   44:20 5(1)
         
 

2013

     
31.3. Golčův Jeníkov 15km rovina(sníh) 50:20´´ 4(1)
5.4. Půlmaraton Praha 21,1km 67:56´´ 21(2)
19.4. MČR půlmaraton Pardubice 21,1km 66:14´´ OR 4(2)
27.4. kros Quido Jablonné 7,5 kros 24:05´´ 1
1.5. STRC Boskovice 12km kros,silnice 38:57´´ 1
2.6. Lodrino-Lavertezzo skyrace (SUI) skyrace 15km +-1800m 1:52´50´´ 2(1)
29.6. Adrenalincup 15km+1100m 71:13´´ 1
6.7. Mistrovství Evropy do vrchu (Bul.) 12km + 1200m   7(1)
21.7. Grossglockner (RAK) 13km +1100 1:14,38 5(1)
28.7. Malonno m.bianchi (ITA) 21,1km +- 1200 1:29,17 3(1)
4.8. Thyon-Dixence (SUI) 17km +700m 1:16,50 11(1)
11.8. Sierre-Zinal (SUI) 31km +1800-900 2:41,51 12(1)
7.9. Dolomitenmann (RAK) 12km +1800m 1:26,50 4(1)
14.9. Jungfrau marathon(SUI) 42,2km +1800m 3:00,47 4(1)
29.9. Hochfellen (mistr.Německa do vrchu) 8.9km +1100m 44:38´´ 6(1)
5.10. Salomon tour Říčany kros 11km TR 37:38´´ 1
12.10. Salomon tour Čeladná kros 15km 58:58´´ 1
3.11. Kros-Motol kros 7,5km 24:42´´ 2
10.11. Velká Kunratická kros 3km 11:38´´ 2
         
 

2014

     
5.4. Půlmaraton Praha 21,1km 69:38 (3)
1.5. Boskovice Salomon trail 12km 40 1
7.6. Dolní Morava Salomon trail 30km+-1000m 1:53¨45´´ 1
28.6. Adrenalincup 16km + 1200m   1
6.7. Montreux-les Rochers(SUI) 19km + 1600m   5(1)
13.7. ME v běhu do vrchu GAP(FRA) 11km +-760m   11(1)
3.8. Malonno fletta trail(ITA) 21km +-1200m 1h31´ 4(1)
10.8. Sierre-Zinal world series skyrunn 31km +2000-1000 2:41,40´´ 13(1)
6.9. Dolomitenmann 12km +2000m 1:29,19´´ 7(1)
14.9. MS v běhu do vrchu 11km+1100m
-450m!??
1:00,05 27(1)
27.9. 2hrady 7,2km + 380m 27´33´´ 4(1)
28.9. Bergen Hochfellen MR Něm.do vrchu 8,9km +1100m 44:50´´ 5(1)
  STRC Říčany 11km lesní trail 28:15´´ 1
1.11. STRC Motol 8km kros 25:50´´ 2
9.11. Velká Kunratická 3,1km kros-sprint 11:35´´ 2

 

Výsledky 2015

Datum Závod                              KM/+-       Čas Místo
  1/2 Praha   69:40 7
  Maraton Praha   2:25,20 (4)
  běh Choceň sady     1
  STRC Kraličák     1
  Nieve-Moleson     5(1)
  Adrenalin cup     1
  ME v běhu do vrchu     9(1)
  Fletta trail Malonno     9(1)
  Thyon - Dixence     4(1)
  Sierre-Zinal   2:37,50!!! 9(1)
  Asitzberglauf-špatné...     14(1)
  Dolomitenmann-špatné   1:32,08 15(2)
  2hrady mčr do vrchu   28:00 1
  Týniště 10   32:40 1
  STRC finále Motol Super 25:47 1
  velká kunratická-za očekáváním   11:46¨ 4
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

Výsledky 2016

Datum Závod Km +- Čas Místo
  Svitavy 10km silnice 31:40 1
  Praha  Mčr Maraton 2:24,40 2 Mčr
  Praha Strc   1
  D.Morava Ktrc TR1:52 1
  Moleson(Sui) Vrch10km+1300vm 1:04 5(2)
  Adrenalincup Štafeta Mčr vrch 15km   1
  Mistrák Evropy  Vrch nahoru-dolu velmi dobré 10(2)
  Lodrino Skyrace 22km +-2200vm Super 1
  Malonno Fletta Trail 21km +-1200vm Super 4(1)
  Sierre-Zinal Skyrace 31km+-2500vm špatné
2:49,10
22(1)
  Dolomitenmann 12km+1800vm Bomba
1:26,20
4(1)
  Alpský kemp !!! the best:-)      
  2Hrady 7,2km+360vm 28:07 1-2 zadrženě:-)
  Bergen 8,9km + 1100vm 44:54 6(2)
         
         
Datum Závod                                Parametry Čas  Umístění
  Sezona 2017 - 39 let      
15.5. Choceňské sady 15km 53? 1 trénink
21.5. MČR v běhu do vrchu 9,5km +813m 41:30´´  1 TITUL
10.6. KTRC Kralický Sněžník 21km +950m 1h34´ 1 trénink
18.6. SWS Livigno marathon-
SP ve skyrunningu
36km +3000m 4h05´ 5 flek!
25.6. Val Viola skyrace 22km +- 900m 1h33´TR 1 flek
8.7. ME v běhu do vrchu-
Kamnik, Slovinsko
12km + 1280m 1h06´ 11 flek (1 ČR)
6.8. MS v běhu do vrchu-
Long distanc, Giir di mont
32km + 2700m 3h24´38 5 flek! (1 ČR)
12.8. Outdoortrophy 11km + 1100m 1h 6´ 3 flek
(1 ČR)
8.10. Vertikální kilometr Chiavenna 3,3km + 1000vm 34:29 7 místo